Aktualności

Wyjątkowe studia podyplomowe - Organizacja i Zarządzanie Centrum Usług Biznesowych

12.11.2018


Nowoczesne usługi biznesowe to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów gospodarki w Polsce i na świecie. Polska należy do czołówki państw, gdzie od prawie 20 lat świat biznesu inwestuje z wielkim sukcesem. Inwestorów przyciąga atrakcyjna lokalizacja, dobrze przygotowani pracownicy, pożądany poziom życia i prowadzenia biznesu, wsparcie lokalnych władz, korzystne propozycje ulg i dotacji oraz dobrze ekonomicznie stojąca gospodarka.
Nadchodzi jednak czas, kiedy organizacje z sektora nowoczesnych usług stają się dojrzałymi modelami operacyjnymi, funkcjonującymi w innej niż dotychczas dynamice biznesu, z nowoczesnymi technologiami i wciąż zmieniającymi się oczekiwaniami klientów.  Umiejętność zarządzania dojrzałymi centrami w tak zmieniających się warunkach wymaga innych, niż do tej pory, kompetencji.
Program "Organizacja i Zarządzanie Centrum Usług Biznesowych" zawiera kompleksowy zestaw tematów, które przygotują zarządzających do wyzwań przyszłości!
Głównym celem programu jest przekazanie zaawansowanej wiedzy oraz narzędzi potrzebnych do budowania i zarządzania centrum nowoczesnych usług biznesowych, zarówno na poziomie strategicznym jak i operacyjnym. Nie mniej ważne jest wzmocnienie kwalifikacji, a w rezultacie poprawa efektywności i jakości zarządzania centrami usług biznesowych.
Program stawia na promowanie wiedzy o sektorze nowoczesnych usługi biznesowych wśród przedsiębiorstw i zwiększenie liczby wysoko wykwalifikowanych menadżerów w sektorze nowoczesnych usług biznesowych.
"Wyjątkowość programu zostanie zapewniona innowacyjnym charakterem zajęć,  prowadzonych przez konsultantów specjalizujących się w doradztwie dla sektora nowoczesnych usług i praktyków biznesowych z sektora oraz prowadzonych w formie warsztatów, analiz studiów przypadków i rozwiązywania konkretnych problemów biznesowych w oparciu o najnowszą wiedzę teoretyczną i trendy w sektorze" - powiedziała Violetta Małek, Partner Zarządzający Gekko AdvisoryNOW, Dyrektor Akademicka Studiów.

Jest to pierwszy w Polsce, tak kompleksowy program studiów podyplomowych, które będą prowadzone w języku angielskim i stanowią kompletną odpowiedź na potrzeby edukacyjne rynku z zakresu nowoczesnych usług dla biznesu.
Studia będą prowadzone w Collegium Civitas w Warszawie i są przewidziane na dwa semestry, a ich rozpoczęcie na początek roku 2019. Program studiów został objęty Honorowym Patronatem Fundacji Pro Progressio, która na co dzień prowadzi szereg inicjatyw i projektów rozwijających sektor BPO i SSC w Polsce oraz Europie.

przejdź do Collegium Civitas