O nas

Jesteśmy Nową firmą doradczą, której DNA to doświadczenie i nowoczesność. Firmą, która buduje z klientami efektywną, nowoczesną i Otwartą relację zapewniając najwyższe standardy komunikacji, aby stać się zaufanym i Wybranym doradcą.

Zespół Gekko advisoryNOW to kompetentni, utalentowani konsultanci wywodzący się z Big4 oraz doświadczeni analitycy finansowi i eksperci biznesowi z wielu branż w Polsce i na świecie.

Nasz cel - stać się zaufanym doradcą dla naszych klientów oraz wymarzonym miejscem pracy dla członków naszego zespołu. Wierzymy, że współpraca z nami generuje istotną wartość dla naszych klientów. Nasza praca jest naszą pasją.


Członkostwa

Utożsamiamy się z wartościami IR Global polegającymi na istocie tworzenia międzynarodowej sieci, aby zapewnić jeszcze lepsze usługi doradcze dla myślących przyszłościowo klientów, poszukujących kreatywnych, pragmatycznych i opłacalnych rozwiązań. Dzięki członkostwie w sieci IR Global, a także wysokim standardom wszystkich członków IR Global, możemy zaoferować kompleksowe, multidyscyplinarne usługi doradcze najwyższej jakości ponad granicami państw.

IR Global to sieć zrzeszająca multidyscyplinarnych profesjonalistów świadczących usługi z zakresu prawa, księgowości i finansów dla firm i osób fizycznych na całym świecie.

Nasze członkostwo w IR Global, reprezentowane w ponad 165 jurysdykcjach i obejmujące ponad 60 unikalnych obszarów praktyki, zapewnia nam międzynarodowy zasięg, oferując najwyższej jakości indywidualne doradztwo, które spełnia potrzeby najbardziej złożonych wymagań klientów.

W ramach naszego członkostwa w IR Global współpracujemy z najwyższej jakości małymi i średnimi firmami, które obsługują rynki średniej wielkości na całym świecie. Firmami, które koncentrują się na świadczeniu partnerskich, spersonalizowanych usług i mają bogate doświadczenie transgraniczne.

W ciągu ostatniej dekady społeczność IR Global rozrosła się do ponad 1000 członków na całym świecie, opierając się na zasadach przyjaźni, zaufania i wspólnej wiary w wykraczanie poza tradycyjną rolę doradztwa.