Violetta Malek

Partner Zarządzający

Violetta posiada prawie 20 lat doświadczenia w zarządzaniu przedsiębiorstwem oraz w doradztwie biznesowym. Przed założeniem Gekko advisoryNOW była dyrektorem w KPMG w obszarze Financial Management oraz Shared Services & Outsourcing, pełniła funkcję szefa generalnego w firmie McCormick gdzie zbudowała Centrum Usług Wspólnych dla Regionu Europa, Daleki Wschód i Afryka. Wcześniej, była dyrektorem finansowym odpowiedzialnym za stworzenie i przeniesienie procesów księgowych w PwC w Regionie Central and Eastern Europe. Violetta pełniła też funkcję dyrektora finansowego i członka zarządu w spółce produkcyjnej Avon Operations i sprzedażowej Avon Cosmetics Poland. Pracowała jako dyrektor finansowy w TNT Express Worldwide i Abbott Laboratories w Polsce i w Anglii.

Globalny mentor biznesowy w Everwise

Absolwent VIP Uniwersytetu Łódzkiego - Absolwent VIP

Prelegent na wielu krajowych i międzynarodowych konferencjach i seminariach finansowych. Autor szeregu publikacji w zakresie zarządzania finansami i transformacjami w specjalistycznych periodykach polskich i zagranicznych (m.in. Gazeta Finansowa, Parkiet, ITWIZ, Finanse i Controlling, Biuletyn CFO, Punkt Zwrotny KPMG).

Stworzyła Klub CFO z Harvard Business Review Polska.

Uhonorowana przez Fundację Pro Progressio tytułem Tygrys Biznesu.

Jest magistrem zarządzania finansami WSZiM w Warszawie, absolwentką Organizacji i Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego oraz posiada dyplom EMBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.