Usługi dla CFO

Co jest istotne dla dyrektora finansowego (CFO) organizacji, która wciąż, mimo szybko zmieniającej się rzeczywistości, funkcjonuje w sposób tradycyjny? Przed jakimi wyzwaniami stoi on sam i jego zespół? Jakie kroki należy podjąć, aby zbudować  taki model funkcjonowania działu finansowego przyszłości, w którym inteligentnie wspiera on biznes, stając się jednocześnie bardziej wydajnym?
Na te i wiele innych pytań znajdują odpowiedź i osiągają zamierzony cel ci dyrektorzy finansowi, którzy w zmianie widzą wartość - liderzy zmian, kreatorzy wartości i stratedzy!
Tylko nieliczni planują być, lub już są, na drodze do zbudowania nowoczesnych zespołów finansowych - partnerów biznesowych. Są również w gronie liderów finansowych intensywnie pracujących nad ciągłym wzmacnianiem swej roli w organizacji, podnoszących swą efektywność i zwiększających swój udział w tworzeniu wartości firmy.
W zwinnym (ang. agile) modelu biznesowym, funkcja finansowa staje się motorem i nawigatorem w jednym. Nie jest już tylko, tak jak do tej pory "stojącą z boku" i przyglądającą się przeszłości, ale przede wszystkim funkcją aktywnie, jako partner biznesowy, budującą przyszłość swej organizacji. 
Bardzo często model operacyjny funkcji finansowej działa bez zarzutu - każdy element modelu jest prosty w obsłudze, działa na najwyższych możliwych obrotach i ma najlepsze manualne rozwiązania. Swój kształt zawdzięcza budowaniu przez lata rozwiązań, które mają jak najlepiej wspierać funkcję finansową i kadrę zarządzającą. Jednak taki tradycyjny model nie stanie się motorem i nawigatorem, bo nie rozumie nowego języka biznesu, a wciąż wykorzystywany - będzie rozwiązaniem kosztownym, czasochłonnym i często bardzo ograniczającym rozwój. 

Usługi dla CBSO

Sektor nowoczesnych usług należy dziś do najbardziej dynamicznie rozwijających się branż w Polsce, już od ponad 10 lat. Ostatnie lata przyniosły, średniorocznie, wzrost zatrudnienia na poziomie 21%, co dało 244 000 zatrudnionych w 2017. Dziś, w centrach zagranicznych i polskich firm, zatrudnionych jest około 10% cudzoziemców (głównie z Ukrainy, ale również z Hiszpanii i Niemiec) oraz około 2% osób niepełnosprawnych. Zatrudnieni w centrach władają 40 językami obcymi oraz obsługują klientów z całego świata z ponad 12 miast z Polski.
Inwestorzy bardzo cenią warunki, jakie oferuje Polska, począwszy od stabilnej gospodarki i dojrzałości politycznej, poprzez atrakcyjne oferty rynku biurowego, infrastrukturę komunikacyjną, silną grupę absolwentów i profesjonalistów, aż po wysoką wydajność i jakość pracy. Dynamicznie rozwijające się zespoły zapewniają najwyższą jakość usług, najlepszą obsługę, wysokie standardy procesów oraz, najbardziej oczekiwane, wsparcie dla biznesu, w czasach, kiedy świat pędzi do przodu i nie pozwala "oglądać" się do tyłu z racji trudności operacyjnych.  


Usługi dla CXO

Obserwujemy i doświadczamy na co dzień, jak technologia dyktuje znaczące zmiany w gospodarce światowej. Odwieczna chęć zwiększania przychodów i obniżania kosztów przekierowała uwagę zarządzających z tradycyjnych modeli biznesowych do tych cyfrowo zaawansowanych. W wyniku gwałtownie zmieniającego się krajobrazu biznesu, firmy już szukają i wciąż będą szukać nowych rozwiązań zapewniających ciągle wyższą jakość przy ciągle obniżanych kosztach, pozbywając się skomplikowanej, sztywnej i opartej na pracochłonnych tradycyjnych procesach struktury. Dziś już nie wystarczy coraz to więcej inicjatyw optymalizacyjnych i więcej systemów, aby działać lepiej, szybciej i taniej, dziś należy wbudować w model operacyjny rozwiązania, które przynosi technologia nowej generacji.

Aktualności

 • Love your CLIENT like you DO yourself!

  14.02.2024

  Love your CLIENT like you DO yourself!

  We build our solid relationship based on our 10 principles we named "DNA of GAN": trust, speed, quality, honesty, discipline, pride, satisfaction, cooperation ...

  Czytaj więcej
 • HAPPY CHRISTMAS and a VERY PROSPEROUS NEW YEAR 2024!!!

  11.12.2023


  Czytaj więcej
 • ?Zrób Sobie Raj, czyli jak być skutecznym w biznesie i być bardziej ?wyluzowanym???

  08.12.2023


  Nasze ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu LUNCH & LEARN miało miejsce dziś, tj. 8 grudnia, ALE po raz pierwszy w nowym biurze Warsaw UNIT????

  Bardzo świątecznie i na ...

  Czytaj więcej
 • Zobacz wszystkie